Biserica Mănăștur crede cu tărie în principiul slujirii care validează conducerea, așa cum ni l-a lăsat Domnul Isus: ”cel mai mare dintre voi să fie slujitorul vostru”.

Ne rugăm și îi mulțumim lui Dumnezeu pentru fiecare slujitor din biserica noastră, mai ales pentru cei care de bunăvoie și cu lepădare se sine ”păstoresc turma lui Dumnezeu”:

Viorel Iuga

Pastor Girant

Email:
viorel.iuga@bisericamanastur.ro

Ioan Achim

Prezbiter

Email:
ioan.achim@bisericamanastur.ro

Daniel Bruda

Membru Comitet

Email:
daniel.bruda@bisericamanastur.ro

Ioan Veres

Membru Comitet

Email:
ioan.veres@bisericamanastur.ro

Cosmin Covalcic

Membru Comitet

Email:
cosmin.covalcic@bisericamanastur.ro

Cristian Farcas

Membru Comitet

Email:
cristian.farcas@bisericamanastur.ro

Florin Fodor

Membru Comitet

Email:
florin.fodor@bisericamanastur.ro

Ionel Gocan

Membru Comitet

Email:
ioan.gocan@bisericamanastur.ro

Vasile Mera

Membru Comitet

Email:
vasile.mera@bisericamanastur.ro

Emanuel Moldovan

Membru Comitet

Email:
emanuel.moldovan@bisericamanastur.ro

Cornel Muresan

Membru Comitet

Email:
cornel.muresan@bisericamanastur.ro

Cornel Parvu

Membru Comitet

Email:
cornel.parvu@bisericamanastur.ro

Alexandru Szitas

Membru Comitet

Email:
alexandru.szitas@bisericamanastur.ro

Mircea Veja

Prezbiter

Email:
mircea.veja@bisericamanastur.ro

Mariana Cota

Secretara

Email:
secretariat@bisericamanastur.ro

Ionel Gocan

Administrator

Email:
ionel.gocan@bisericamanastur.ro

Abonează-te la Newsletter!