Dezbatere publică pe media

///Dezbatere publică pe media

Dezbatere publică pe media

În urma consultării publice și a rezultatului chestionarelor s-au ridicat unele probleme ce țin de departamentul de media al bisericii. Așadar, pentru a aprofunda subiectul în vederea îmbunătățirii acestui serviciu, vă anunțăm că în data de 2 martie 2015, de la ora 19:00 vom organiza o întâlnire de lucru cu toți cei implicați în depaartamentul de media. Sunt așteptați de asemenea și cei care nu sunt implicați în această lucrare, dar doresc să își exprime punctul de vedere.

Trebuie menționat că această întâlnire va avea un rol foarte important în direcția pe care biserica noastră o va avea în următorii ani în ceea ce privește media și rolul acesteia în buna funcționare a bisericii noastre.

De |2016-03-10T14:49:35+00:0024 feb. 2015|